btnmenu

CRATOS PREMIUM

 ترکیهقبرس شمالیمعرفی قبرس شمالیمعرفی هتل هاهتل ها ,      یکشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۷ ,      بدون دیدگاه

CRATOS PREMIUM

 CRATOS

CRATOS PREMIUM

این هتل لوکس شامل استخر رو باز در امتداد درختان نخل و از سوی دیگر مشرف به دریای مدیترانه است ، آبگرم درمانی خاص بالی و یک ساحل خصوصی نیز دارد. بالکن ها و تلویزیون های صفحه تخت ۳۲ اینچی نیز در تمام اتاق های مدرن هتل گنجانده شده اند.

در اتاق های بزرگ هتل که همگی مجهز به تهویه مطبوع هستند ، فضایی مخصوص نشستن و دسترسی رایگان به اینترنت Wi-Fi فراهم شده است. هر کدام از اتاق ها دارای حمام مدرن ، دمپایی و سشوار هستند.

امکانات آبگرم در هتل کراتوس پرمیوم شامل سونا ، حمام ترکی و ماساژ با شکلات و یا طلای ۲۴ عیار می باشد. مهمانان می توانند با برنامه های ورزشی به تمدد اعصاب پرداخته و یا از تمرین در مرکز تناسب اندام لذت ببرند.

غذاهای بین المللی و میان وعده های روزهای یکشنبه در رستوران عدن Eden سرو می شوند. در شیرینی فروشی سوسا Susa ، شما می توانید کیک های تازه پخته شده و انواع کلوچه را بچشید. در باشگاه ساحلی نیز کافه های روباز و داخلی در کنار چندین رستوران متنوع در دسترس مهمانان هستند .

هتل کراتوس پرمیوم ، کافه و امکانات آبگرم آن همگی دارای پارکینگ رایگان در محل هستند و تنها ۴ دقیقه رانندگی از مرکز گیرنه Kyrenia فاصله دارند. فرودگاه ارجانErcan نیز با ماشین در طول ۳۰ دقیقه قابل دسترسی می باشد.