btnmenu

تور ویتنام ویژه ۲۰ دی

 تورها ,      سه شنبه ۲۹ خرد ۱۳۹۷ ,      بدون دیدگاه

ردیف نام هتل درجه هتل خدمات نرخ اتاق (دوتخته) نرخ اتاق(یک تخته) نرخ کودک(باتخت) نرخ کودک (بدون تخت) موقعیت مکانی توضیحات
۱ LIBERTY + LA CASA پنج B.B ۵٫۹۰۰٫۰۰۰ ۶٫۹۰۰٫۰۰۰ ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ ۷۰۰٫۰۰۰ ساحلی کمیسیون ۲۵۰٫۰۰۰ تومان

 

تور کشور ویتنام :

ویتنام، کشوری که تجربه های فراموش نشدنی در همه جایش هست. یک تضاد فوق العاده بین مناظر و آرامش بی نظیر هالونگ بی Halong Bay و فقط ۱۰ دقیقه دورتر در خیابان های هانوی، هجوم و سونامی موتورسیکلت ها در هانوی، وجود دارد.

در این تور ۹ روزه از سایگون یکی از شهرهای شاخص جنوب شرق آسیا با فرهنگی تاثیر گرفته از دوران استعمار فرانسوی ها و همینطور چین باستان بازدید خواهیم کرد، سایگون پایتخت حکومت Fracne’s Cochinchina بوده است و پس از آن تا پایان جنگ آمریکا در سال ۱۹۷۵ پایتخت جمهوری ویتنام بوده است، زمانی که پایتخت به هانوی تغییر یافت. در حالی که نام این شهر رسما در سال ۱۹۷۵ به هو شی مینه تغییر یافت ولی ساکنان متعصب این شهر همچنان این شهر را سایگون می نامند، هم اکنون دیگر حکومت نیز پذیرفته است که هو شی مینه به کلانشهر در برگیرنده این شهر و مناطق اطراف آن گفته می شود و هسته مرکزی این شهر کماکان سایگون نامیده می شود.

هانوی مقصد بعدی تور ماست، هانوی شهری جذاب با تاریخی غنی دریاچه های بی شمار، بلوار های درختی و پارک های عمومی زیباست. جمعیت این شهر ۴ میلیون نفر است و از سال ۱۹۷۵ پایتخت کشور ویتنام می باشد، مرکز این شهر به راستی مانند یک موزه معماری است که با ساختمان های گل اخرایی فضای شهر را  تبدیل به یک شهر فرانسوی دهه ۱۹۳۰ تبدیل کرده است.